Yesilim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yesilim

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Windows 8 Çalışmaları Başladı

+7
Alpkan13
JoKeR
Tuuberk
Emr'Lee
Bufata
aRMaGeDDon
Arın Ψ
11 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 6:58 pm

Arın Ψ

Arın Ψ
Super Mod
Super Mod

Microsoft'un 22 Ekim 2009'da piyasaya sürdüğü Windows 7 adlı işletim sistemi, raflardaki yerini aldığından beri en başarılı Windows sürümlerinden biri olarak anılıyor ve satış rakamları konusunda da oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Firma, Windows 7'nin bu başarısına rağmen, Windows XP ile Windows Vista arasındaki seneleri bir daha bekletmeyecek.

Windows 8 Çalışmaları Başladı Nqnvt4291277746725

Diğer bir deyişle Microsoft, Windows 8 ile ilgili çalışmalarına son hızıyla devam ediyor. Windows 8'in resmi olarak piyasaya ne zaman sürüleceği henüz belli değilken, yeni özellikler ortaya çıkmaya başlıyor. Microsoft yetkililerinden Francisco Martin, Windows 8 ile ilgili olarak USB 3.0 teknolojisi standartlarını kullanacaklarını belirtiyor. Yani USB 3.0, Windows 8'de varsayılan olarak kullanılacak olan teknoloji olacak
.

Alıntıdır.

2Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 7:55 pm

aRMaGeDDon

aRMaGeDDon
Yönetici
Yönetici

Ben Vistanın En Yeni İşletim Sistemi Olduğu Zamanı Hatırlıyorum :king:

http://yesillim.yetkinforum.com

3Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 8:28 pm

Bufata

Bufata
Yönetici
Yönetici

hayır xp yi tercih ediyorlardı yine...

4Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 8:30 pm

Emr'Lee

Emr'Lee
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Bencede en iyi Vista.

5Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 8:32 pm

Tuuberk

Tuuberk
Grafiker
Grafiker

Saçmalamayın Vista berbat. XP bile daha iyi. Ama Windows7 müthiş birşey Very Happy Windows8'ide sabırsızlıkla bekliyorum Very Happy

6Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 8:33 pm

Emr'Lee

Emr'Lee
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Windows 8'den sonra başka bir şey gelmez herhalde. xD

7Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 8:35 pm

Bufata

Bufata
Yönetici
Yönetici

Tuuberk demiş ki:Saçmalamayın Vista berbat. XP bile daha iyi. Ama Windows7 müthiş birşey Very Happy Windows8'ide sabırsızlıkla bekliyorum Very Happy

katılıyorum ama win 7 pc mi yavaşlattı xD

8Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 8:36 pm

Emr'Lee

Emr'Lee
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Bence yavaşlatmaz.Abim kullanıyor.Hiç yavaşlamamış.

9Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 8:37 pm

Tuuberk

Tuuberk
Grafiker
Grafiker

aRMaGeDDon demiş ki:
Tuuberk demiş ki:Saçmalamayın Vista berbat. XP bile daha iyi. Ama Windows7 müthiş birşey Very Happy Windows8'ide sabırsızlıkla bekliyorum Very Happy

PC kaç yılından kalma acaba Very Happy

10Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 8:37 pm

Emr'Lee

Emr'Lee
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Güzel soru :lol!:

11Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 9:53 pm

Bufata

Bufata
Yönetici
Yönetici

Tuuberk demiş ki:
aRMaGeDDon demiş ki:

PC kaç yılından kalma acaba Very Happy

pc yavaşlamadı ya knight a girdim ekranı çevirirken efektlerde vs. kasıyor..

12Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 9:55 pm

Emr'Lee

Emr'Lee
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Benim laptoptada öyle oluyor.

13Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 9:58 pm

Bufata

Bufata
Yönetici
Yönetici

vay canına benimki daha yavaş ama = laptop dehşet Very Happy

14Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 9:59 pm

Emr'Lee

Emr'Lee
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Benimki 2009 model Very Happy

15Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 10:00 pm

Bufata

Bufata
Yönetici
Yönetici

benimki 2007 olabilir ama ram aldım dvd rom aldım yeniledim yani..

16Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 10:00 pm

Emr'Lee

Emr'Lee
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Ve bence windows 8 dehşet olucak...

17Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 10:01 pm

Bufata

Bufata
Yönetici
Yönetici

2008 de olabilir benimki edit Very Happy

18Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 10:39 pm

aRMaGeDDon

aRMaGeDDon
Yönetici
Yönetici

Bizim Laptop Windows 7 Ve Hiç Sevmedim . Umarım Windows 8 Çok Farklı Birşey Ile Gelir Smile

http://yesillim.yetkinforum.com

19Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 10:41 pm

Emr'Lee

Emr'Lee
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

İnş. daha kolay olur.Windows 7 biraz da saçma kodlanmış gibi geldi bana :/

20Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Perş. Tem. 01, 2010 8:13 am

Arın Ψ

Arın Ψ
Super Mod
Super Mod

Ben W7'yi çok beğendim ama W8'i de büyük heyecanla bekliyorum. Very Happy
Vista berbat bence, XP bile daha güzel. :roll:

21Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Perş. Tem. 01, 2010 8:14 am

Bufata

Bufata
Yönetici
Yönetici

beyler vista gelmedi sayıyoruz xp win7 win8

22Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Perş. Tem. 01, 2010 9:53 am

Tuuberk

Tuuberk
Grafiker
Grafiker

Bufata demiş ki:Bizim Laptop Windows 7 Ve Hiç Sevmedim . Umarım Windows 8 Çok Farklı Birşey Ile Gelir Smile

Başta kötü geliyor ama özelliklerini keşfedince müthiş ve kullanımı daha kolay.

23Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Perş. Tem. 01, 2010 10:04 am

Arın Ψ

Arın Ψ
Super Mod
Super Mod

Tuuberk demiş ki:
Bufata demiş ki:Bizim Laptop Windows 7 Ve Hiç Sevmedim . Umarım Windows 8 Çok Farklı Birşey Ile Gelir Smile

Başta kötü geliyor ama özelliklerini keşfedince müthiş ve kullanımı daha kolay.

Tamamıyla katılıyorum. Razz

24Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Perş. Tem. 01, 2010 10:23 am

JoKeR

JoKeR
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Ben bazen format atıp 98 kullanıyorum xD
Seviyorum ama Smile

25Windows 8 Çalışmaları Başladı Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Perş. Tem. 01, 2010 11:00 pm

Alpkan13

Alpkan13
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

vista kullanıodum win7 ye geçtim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki