Yesilim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yesilim

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şikayyetim Sitenizle İlgili

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Şikayyetim Sitenizle İlgili Empty Şikayyetim Sitenizle İlgili Paz Tem. 18, 2010 8:24 am

asd

asd
Üye
Üye

Üyelerinizden kazulebal ister üyeniz olsun isterse olmasın ama forumda reklam yapması yasak olduğu halde her konuya bu sitenin reklamı yapılmıstır o zamn bu terbiyesizlikten sitenizin kurucusu/yöneticileri sorumludur eğerki devam ederse yetkinforuma şikayet edilecektir devam ederse siz düşünün.

Saygılarımla

2Şikayyetim Sitenizle İlgili Empty Geri: Şikayyetim Sitenizle İlgili Paz Tem. 18, 2010 8:32 am

Delicoskun

Delicoskun
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Sen kimsin yahu ?
Hangi siteye reklam yapmış bide Kazulebal diye bir üyemiz yok sanırım :/.

3Şikayyetim Sitenizle İlgili Empty Geri: Şikayyetim Sitenizle İlgili Paz Tem. 18, 2010 8:45 am

asd

asd
Üye
Üye

belkide üyelerinizden biri yaptı bilmiyorum site adı şudur özel mesajla atarım site adını

4Şikayyetim Sitenizle İlgili Empty Geri: Şikayyetim Sitenizle İlgili Paz Tem. 18, 2010 8:45 am

Delicoskun

Delicoskun
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Tamam sitenize kim reklam yaptıysa ilgileneceğiz .

5Şikayyetim Sitenizle İlgili Empty Geri: Şikayyetim Sitenizle İlgili Paz Tem. 18, 2010 8:47 am

asd

asd
Üye
Üye

peki saolun o zamn son isteğim üyeliğimin silinmesidir

6Şikayyetim Sitenizle İlgili Empty Geri: Şikayyetim Sitenizle İlgili Paz Tem. 18, 2010 8:48 am

Delicoskun

Delicoskun
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Tamam adminle iletişime geçeceğim.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]