Yesilim


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Chuck

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Chuck Bir Perş. Eyl. 02, 2010 10:17 am

legolassa

avatar
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye


Chuck, aksiyon-komedi türünde bir Amerikan televizyon dizisidir. Olaylar başkarakter Chuck'ın etrafında döner. Stanford Üniversitesi'nden atılmasına sebep olan Bryce adlı bir arkadaşından yıllar sonra gizemli bir e-posta alır. Bryce CIA'de çalışmaktadır ve gizli devlet sırlarını ele geçirir. Bu sırları içeren binlerce resimden oluşan elektronik postayı öldürülmeden önce Chuck'a gönderir. Birleşik Devletler'in en gizli sırları Chuck'ın zihnine kaydedilir. Bu olaydan sonra komedi-aksiyon türünde Chuck'ın başından türlü olaylar geçer. Beceriksiz ajan Chuck hiçbir ajanlık eğitimi görmemesine rağmen en iyi CIA ajanlığı yolundadır. Dizinin prömiyeri Amerikan NBC kanalında 24 Eylül 2007 tarihinde yapıldı. 3. sezonu 24 Mayıs 2010 tarihinde bitmiştir. Şuan 4. sezon bölümleri çekilmektedir. Chuck'ın 4.sezonu 2010 sonbaharında gösterime girecektir ve 4.sezon 13 bölüm 9 bölümde ekleme olmak üzere 22 bölümden oluşmaktadır.


Oyuncu Ve KarakterlerAna Karakterler

Ajan Charles Carmichael(Charles "Chuck" Irving Bartowski):Zachary Levi tarafından canlandırılmaktadır.Intersect olan kişi..

Ajan Sarah Walker(Jenny Burton):Yvonne Strahovski tarafından canlandırılmaktadır.Intersect'i(Chuck'ı) koruyan bir ajan..İlk başta Chuck ile sevgililermiş gibi davranmıştır.Fakat sonradan gerçek sevgili olmuşlardır.

Ajan John Casey(Alexander Coburn):Adam Baldwin tarafından canlandırılmaktadır.Intersect'i koruyan bir ajan...Kızı "Orange" adlı bir cafede çalışmaktadır.Fakat kızı babasının Casey olduğunu bilmemektedir.3. sezon finalinde ise öğrenmiştir.

Ajan Morgan(Morgan Grimes) :Joshua Gomez tarafından canlandırılmaktadır.Chuck'ın en iyi arkadaşı...İlk zamanlarda Chuck'ın bir ajan ve intersect olduğunu bilmemekteydi.Sonra bunu öğrenmiş ve bir ajan olmuştur.Casey'nin kızına aşıktır.

Dr. Eleanor Faye Woodcomb:Sarah Lancaster tarafından canlandırılmaktadır.Chuck'ın ablası...Chuck'ın ajan olduğunu bilmiyordu fakat 3 Sezon'un finalinde bir ajan olduğunu öğrendi.

Ajan Devon Crishtian(Dr.Devon Woodcomb):Ryan McPartlin tarafından canlandırılmaktadır.Ellie'nin kocası...Chuck'ın ajan olduğunu 2. sezon'da öğrendi ve o da Morgan gibi bir ajan oldu.

General Diana Beckman:Bonita Friedericy tarafından canlandırılmaktadır.NSA'de bir general...

Directör Langston Graham:Tony Tood tarafından canlandırılmaktadır.CIA direktörü...

Mary Elizabeth Bartowski:Linda Hamilton tarafından 4. sezonda canlandırılacaktır.Chuck ve Ellie'nin yıllardır görmedikleri eski bir CIA ajanı olan anneleri...

Ara Karakterler

Michael Tucker:Mark Christopher Lawrence tarafından canlandırılmaktadır.Aldıkça Al'ın genel müdürü...

Jeffster Barnes:Scott Krinsky tarafından canlandırılmaktadır.Aldıkça Al'da bir çalışan...

Laster Patel:Vik Sahay tarafından canlandırılmaktadır.Aldıkça Al'da bir çalışan...

Anna Melida Wu:Julia ling tarafından canlandırılmaktadır.Aldıkça Al'da bir çalışan...

Wikipedia

Kullanıcı profilini gör

2 Geri: Chuck Bir Paz Eyl. 05, 2010 11:06 pm

aRMaGeDDon

avatar
Yönetici
Yönetici
teşekkürlerKullanıcı profilini gör http://yesillim.yetkinforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz