Yesilim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yesilim

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Adventure Quest Worlds

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Adventure Quest Worlds Empty Adventure Quest Worlds Perş. Tem. 01, 2010 9:01 pm

Tuuberk

Tuuberk
Grafiker
Grafiker

Adventure Quest Worlds İnceleme
Adventure Quest Worlds 2z5t2jq İçindekiler: 1. Giriş 2. Sınıflar 3. Oyun Haritası 4. İyilere mi, Kötülere mi katılacaksın? 5. Eğlenceli Boss Dövüşleri 6. Kendi Stilini Yarat! 1.) Giriş Merhaba Smile İncelemede oldukça eğlenceli bir oyun olan Adventure Quest Worlds'ü tanıtacağım. Oyuna Bu adresten ulaşabilirsiniz. [b] 2.) Sınıflar Oyunda çoğu oyunlarda olduğu gibi sınıf sistemi vardır. Bu sınıflar şunlardır; -Rogue -Warrior -Healer -Mage Bunlar anasınıflardır. Ayrıca oyunda görevlerle veya satın alabileceğimiz farklı sınıflar vardır. Bunlardan bazıları ise: -Ninja -Dragonslayer vs. Kendinize en uygun sınıfı seçip oynamaya başlayın! 3.) Oyun Haritası Adventure Quest Worlds 122kjdk Oyunun haritası sizin geniş ve eğlenceli bir ortam oluşturuyor. Ayrıca belirli bölgelerde görevler yaparak orada repinizi arttırabilir ve rep puanınıza göre itemler alabilirsiniz. 4.) İyilere mi, Kötülere mi katılacaksın? İyi Adventure Quest Worlds 1o7vqe yada Kötü Adventure Quest Worlds Kata_b10 Oyunda 2 farklı taraf mevcut, iyi yada kötü. Bundada üsttede belirttiğim gibi rep kazanarak güzel itemlere sahip olabilirsiniz Smile 5.) Eğlenceli Boss Dövüşleri Adventure Quest Worlds 2_bmp10 Oyunda birçok boss mevcut ve bunların çoğunu tek başınıza yenmek imkansız. Bu kısımda da party sistemi devreye giriyor Smile Party oluşturarak bossları kesebilir ve onlardan nadir itemleri düşürebilirsiniz. 6.) Kendi Stilini Yarat! Adventure Quest Worlds Giyim_10 Kendi giyiminizi yaratarak karakterinizin farklılıklarını ortaya çıkarın. Kıyafetleri canavarlardan yada satıcılardan alabilirsiniz Smile ( )Artıları: Oyunun online olması ve bu sayede arkadaşlarınla takılabilmen. Boss dövüşleri eğlenceli. Classlar oldukça yeterli. Itemler Metin2'den fazla Very Happy (Bu Metin2'ye mi hakaret, oyunamı övgü bilemiyorum Very Happy) (-)Eksileri: PvP sistemi kötü. Oyunda bazı kısımlarda memberlık gerekmesi. İlk incelememin sonuna geldik. Yardımcı olduysam ne mutlu bana Smile Linki bulamayanlar için yeniden veriyorum. www.aq.com (bkz. Evil'in rehberi)

2Adventure Quest Worlds Empty Geri: Adventure Quest Worlds Perş. Tem. 01, 2010 10:33 pm

Bufata

Bufata
Yönetici
Yönetici

çalışan adam gibi trainer var mı acaba ?

3Adventure Quest Worlds Empty Geri: Adventure Quest Worlds Perş. Tem. 01, 2010 10:58 pm

Alpkan13

Alpkan13
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

hiç oynamadım

4Adventure Quest Worlds Empty Geri: Adventure Quest Worlds Cuma Tem. 02, 2010 8:48 am

Tuuberk

Tuuberk
Grafiker
Grafiker

Trainer yok şuan.

@alpkan13
Post kasmaktan başka işin yokmu ya Shocked

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]