Yesilim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yesilim

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Assassin Creed Efsanesi

+3
Emr'Lee
Bufata
Arın Ψ
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Assassin Creed Efsanesi Empty Assassin Creed Efsanesi Perş. Tem. 01, 2010 8:08 am

Arın Ψ

Arın Ψ
Super Mod
Super Mod

Merhaba arkadaşlar,
En sevdiğim ve defalarca bitirdiğim oyun olan Assassin's Creed'in kurgusunu anlatacağım.
AC II Orijinal Ana Sayfasına Buraya Tıklayarak Gidebilirsiniz. (Flash Player Gerekli)

Assassin's Creed I

Spoiler:

Assassin's Creed II

Spoiler:

Önemli Sorular:
Spoiler:

Bir de şu Piece of eden hikayesi:
Spoiler:

Oynayanlar varsa burada tartışalım! Alıntı değildir o kadar uğraştım!

2Assassin Creed Efsanesi Empty Geri: Assassin Creed Efsanesi Perş. Tem. 01, 2010 8:09 am

Bufata

Bufata
Yönetici
Yönetici

benim bilgisayarım kaldırmadı Very Happy ( ekran kartı )

3Assassin Creed Efsanesi Empty Geri: Assassin Creed Efsanesi Perş. Tem. 01, 2010 8:14 am

Emr'Lee

Emr'Lee
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Teşekkürler.

4Assassin Creed Efsanesi Empty Geri: Assassin Creed Efsanesi Perş. Tem. 01, 2010 8:14 am

Arın Ψ

Arın Ψ
Super Mod
Super Mod

O zaman harika bi oyunu kaçırdın ya. Very Happy
Kota derdi olmayanlar internetten emulator ile birlikte bulabirler. Biraz karışık hosts dosyası falan oynuyorsunuz yapamayanlar ö.m atabilirler.
(İllegal içerik paylaşmadım. Yetkinforumda bile seriali ö.m den paylaşıyolar Laughing
Edit: Soruma yanıt yok mu Very Happy

5Assassin Creed Efsanesi Empty Geri: Assassin Creed Efsanesi Perş. Tem. 01, 2010 10:12 am

Byztl

Byztl
Grafiker
Grafiker

Süper yazmışsın . Very Happy Ekran kartı kaldırsa keşke :T

6Assassin Creed Efsanesi Empty Geri: Assassin Creed Efsanesi Perş. Tem. 01, 2010 10:14 am

JoKeR

JoKeR
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Ben 1 ve 2'yide bitirdim Smile
Çok güzel.
Şimdi diğer sürümünü bekliyorum.

7Assassin Creed Efsanesi Empty Geri: Assassin Creed Efsanesi Perş. Tem. 01, 2010 10:46 am

Arın Ψ

Arın Ψ
Super Mod
Super Mod

Evet, harika bir oyun gerçekten. Very Happy

8Assassin Creed Efsanesi Empty Geri: Assassin Creed Efsanesi Perş. Tem. 01, 2010 4:36 pm

JoKeR

JoKeR
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

"SÜPPPER"

Very Happy

9Assassin Creed Efsanesi Empty Geri: Assassin Creed Efsanesi Perş. Tem. 01, 2010 10:53 pm

Alpkan13

Alpkan13
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

oynadım süpermiş

10Assassin Creed Efsanesi Empty Geri: Assassin Creed Efsanesi Cuma Tem. 02, 2010 11:40 am

legolassa

legolassa
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

hastasıyım oyunun 1 ,2 hepsi elimden geçti bu oyunu oynu oynaamk için yeni bilgisayar almiştim (2 oyunu sini) 3 çıkarsa edition paketini orjinal alcam resmen tapiyorum

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]