Yesilim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yesilim

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Windows 8 Çalışmaları Başladı

+7
Alpkan13
JoKeR
Tuuberk
Emr'Lee
Bufata
aRMaGeDDon
Arın Ψ
11 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

1Windows 8 Çalışmaları Başladı - Sayfa 2 Empty Windows 8 Çalışmaları Başladı Çarş. Haz. 30, 2010 6:58 pm

Arın Ψ

Arın Ψ
Super Mod
Super Mod

Konunun ilk mesajı :

Microsoft'un 22 Ekim 2009'da piyasaya sürdüğü Windows 7 adlı işletim sistemi, raflardaki yerini aldığından beri en başarılı Windows sürümlerinden biri olarak anılıyor ve satış rakamları konusunda da oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Firma, Windows 7'nin bu başarısına rağmen, Windows XP ile Windows Vista arasındaki seneleri bir daha bekletmeyecek.

Windows 8 Çalışmaları Başladı - Sayfa 2 Nqnvt4291277746725

Diğer bir deyişle Microsoft, Windows 8 ile ilgili çalışmalarına son hızıyla devam ediyor. Windows 8'in resmi olarak piyasaya ne zaman sürüleceği henüz belli değilken, yeni özellikler ortaya çıkmaya başlıyor. Microsoft yetkililerinden Francisco Martin, Windows 8 ile ilgili olarak USB 3.0 teknolojisi standartlarını kullanacaklarını belirtiyor. Yani USB 3.0, Windows 8'de varsayılan olarak kullanılacak olan teknoloji olacak
.

Alıntıdır.

26Windows 8 Çalışmaları Başladı - Sayfa 2 Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Cuma Tem. 02, 2010 12:03 pm

legolassa

legolassa
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Windows 7 çok güzel xp kolaylığı ve vistanın geniş araç yelpazesi var ama win 8 de win 7 nin aynısı gibi olacağını düşünüyorum win 8 pek beğenilmeyecek (devrimsel bir yenilik getirmediği sürece)

27Windows 8 Çalışmaları Başladı - Sayfa 2 Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Paz Tem. 04, 2010 8:24 am

Alpr

Alpr
Destekçi Üye
Destekçi Üye

Teşekkür ederim.

28Windows 8 Çalışmaları Başladı - Sayfa 2 Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Paz Tem. 11, 2010 5:36 pm

±»inciruLez2z«± :Þ²³

±»inciruLez2z«± :Þ²³
Üye
Üye

Windows 7 reyiz^^ <3

29Windows 8 Çalışmaları Başladı - Sayfa 2 Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı C.tesi Tem. 17, 2010 10:29 am

Alpkan13

Alpkan13
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

format attım vistaya döndüm neden böle bişi yaptığımı bilmiyorum

30Windows 8 Çalışmaları Başladı - Sayfa 2 Empty Geri: Windows 8 Çalışmaları Başladı Paz Tem. 18, 2010 8:28 am

Delicoskun

Delicoskun
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Bilgi için teşekkürler Windows 8 çıkarsa alırım herhalde Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2